Обмiн та повернення

У відповідності до Додатку №3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» натільна білизна та панчішно-шкарпеткові вироби віднесені до Переліку товарів, належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).

Повернення та обмін панчішно-шкарпеткових виробів здійснюється лише при наявності заводського браку. Для того, що повернути або замінити товар, що не підлягає експлуатації, зверніться до менеджера інтернет-магазину та надайте фото підтверждження браку.

Обмін та повернення товару неналежної якості оплачується за рахунок відправника.

Обмін можливий протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Обмін товару проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики і розрахунковий документ, виданий продавцем разом з товаром. Якщо на момент обміну потрібного товару немає у продажу, споживач має право отримати назад гроші. Однак обміняти (повернути) таким чином можна не будь-який товар.

Контакти

Категорії товарів

Кошик
0
  0
  Корзина
  Ваша корзина пустаПовернутись в магазин
  Прокрутити вгору
  0
  Корзина
  • No products in the cart.